kontakt

FÖRSÄLJNING

Återbruk av
IT-utrustning

Daniel Bruno

Business Area Manager
Affärsområdeschef

+46 707 80 77 20
daniel.bruno@mirec.se

Återvinning och
sekretesstjänster

Jimmy Carneling

Account Manager
Kundansvarig

+46 707 22 79 26
jimmy.carneling@mirec.se

Återvinning och
sekretesstjänster

Mattias Kovacs

Sales & Marketing Manager
Marknads & Försäljningschef

+46 707 80 77 28
mattias.kovacs@mirec.se

LEDNING

Jesper Nyberg

Managing Director
Verkställande Direktör

+46 706 39 20 24
jesper.nyberg@mirec.se

Lena Bååth

Financial Manager
Ekonomichef

+46 707 80 77 21
lena.baath@mirec.se

Marcus Johansson

Production Manager
Produktionschef

+46 700 80 90 08
marcus.johansson@mirec.se

Mattias Kovacs

Marketing & Sales Manager
Marknads & Försäljningschef

+46 707 80 77 28
mattias.kovacs@mirec.se

Robert Fast

SHEC Manager
SMAK Chef

+46 730 93 88 52
robert.fast@mirec.se

KUNDSERVICE

Huvudkontor

Mirec Recycling Solutions AB
Karosserigatan 6
641 51 Katrineholm

Org.nummer: 556606-4381

Öppettider

Måndag – torsdag
07.00 – 15.30
Fredag
07.00 – 13.30
Lördag – söndag
STÄNGT

BLI KUND HOS MIREC

Fyll gärna i Era företagsuppgifter, så kommer vi att kontakta dig efter att vi skapat ert konto. När allt är “grönt” efter kreditprövningen, så kommer ni att få alla uppgifter, så att ni kan boka er första transport. 

Det bästa är att vi tillsammans försöker rädda vår planet. Det tycker vi är att “arbeta för en bättre framtid”.